TUNELE GAZOWE serii GAL

 Tunele serii GAL mają zastosowanie w zakładach sitodruku z zapotrzebowaniem na duże przepustowości suszenia. Obecnie oferujemy tunele GAL-48 oraz GAL-60, o szerokościach pasa odpowiednio 122 cm i 152 cm. Głownym założeniem konstrukcyjnym tuneli serii GAL jest odizolowanie komory spalania od przestrzeni suszenia przez zastosowanie wymiennika ciepła własnej konstrukcji. W odróżnieniu od wymiennika, palniki zarówno gazowe jak i olejowe są standardowymi urządzeniami uznanych firm europejskich. System opływu i recylkulacji powietrza w komorze suszenia zapewnia równomierny rozklad temperatury i prawidłowy przepływ ciepła między komorami paleniska i suszenia.

Zwracamy uwagę, że dzięki zastosowaniu wymiennika ciepła, jest mozliwość suszenia materialów wydzielających palne opary, a także użytkowania tunelu w konfiguracji pieca nadmuchowego do ogrzewania pomieszczeń (jest absolutnie zabronione łączenie funkcji pieca nadmuchowego i tunelu suszącego w jednym czasie).

Nasze tunele działają bezawaryjnie, elektronika jest ograniczona do kontroli procesu utrzymywania temperatury, podczas gdy sterowanie i kontrola pracy palnika jest jego integralną częścią.

Oferujemy bardzo korzystną cenę w stosunku do jakości, wykorzystujemy także długie doswiadczenie zdobyte w produkcji tuneli elektrycznych.

pobierz widok GAL-48-115

pobierz specyfikację GAL-48-115

 

pobierz widok GAL-48-146

pobierz specyfikację GAL-48-146

 

pobierz widok GAL-60-115

pobierz specyfikację GAL-60-115

 

pobierz widok GAL-60-146

pobierz specyfikację GAL-60-146